Konec školního roku

30. června 2012 v 20:16 | A.K. |  informace pro rodiče, akce třídy


Ani jsme se nenadáli a skončil školní rok 2011/2012. Zdá se mi, jako by začal když ne včera, tak - dejme tomu - minulý týden nebo měsíc.
Když se zamyslím nad tím, že jsem s Vašimi dětmi strávila celé tři školní roky, tak mi připadá, že to byla ta nejrychleji prožitá léta. Asi proto, že jsme s dětmi stále něco vymýšleli ... Myslím, že se v naší třídě opravdu něco naučili a přitom to (jak doufám) nebyla žádná nuda a že to v dalších ročnících využijí a budou z nich i nadále šikovní žáci.
Přeji to ze srdce jim, Vám i sobě.
Zároveň chci všem poděkovat za krásné kytičky a dárečky, které jsem dostala. Velmi mě to dojalo a všechny mě moc potěšily.
Přeji všem krásné prázdniny a v září hodnou novou paní třídní učitelku Usmívající se . Doufám, že ji budou poslouchat, stejně jako poslouchali mne. Ostatně - určitě se to dovím, vždyť budeme stále na stejném patře Mrkající .


Pozn.:
Děkuji Vaškovi, Honzovi, Ondrovi K. a Davidovi za pomoc při pátečním vyklízení třídy.
V pondělí od 8:00 hodin budu ještě stěhovat poslední dvě skříňky. Pomoc mi slíbili Ondra s Davidem. Myslím, že to za 2 hodinky zvládneme.

Dnešní zápis je pravděpodobně poslední na těchto stránkách. Ještě jednou se loučím se všemi jejich čtenáři. Děkuji, že jste je navštěvovali. Doufám, že se sem občas vrátíte, abyste si zavzpomínali na své školní začátky. Já na své žáčky určitě vzpomínat budu Usmívající se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama