27.6.2012 - info ke čtvrtku

27. června 2012 v 20:38 | A.K. |  informace pro rodiče, akce třídy
Dnes jsme navštívili filmové představení "Modrý tygr" v KDLJ.
Ještě před začátkem filmu byli oceněni nejlepší žáci a žákyně jednotlivých tříd (od nás to byl Ondra K.) a také naši nejlepší sportovci.
Potom nastoupili letošní deváťáci se svým rozloučením - ve svých prezentacích zavzpomínali na společně strávených devět školních roků - sem tam jim ukápla i slzička.
Potom už na nás čekalo dobrodružství s modrým tygrem. Sledoval ho s námi také Roman X., který se možná v září vrátí zpátky do naší třídy, protože se jeho rodina přestěhovala z Šumbarku zpátky do centra - uvidí se po prázdninách.
Tradičně jsme šli zpátky pěšky a u Labužníku jsme si dali zmrzlinu. Tentokrát nejen na oslavu blížících se prázdnin a všech prázdninových narozenin, ale také tak trochu na rozloučenou ..., i když se budeme společně ve škole určitě potkávat. Ostatně - třídu budou mít "naši čtvrťáci" stále na stejném patře. Navíc mi slíbili, že mi budou s prvňáčky pomáhat Mrkající .


Zítra mají poslední "hříšníci" možnost přinést zapomenuté učebnice, případně peníze za ztracené nebo poškozené učebnice.

Vyučování - konec opět v 11:30 hodin
Plánujeme si hodinu pobyt ve škole, potom krátkou vycházku (na statek ke Kolaříkům nebo kolem Lučiny).
S sebou: svačinu, pití, sportovní oděv a obuv, tašku na zbylé věci (ručníky, složky, pořadače...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama