13.6.2012 - info - různé

13. června 2012 v 20:25 | A.K. |  informace pro rodiče, akce třídy

1/ Ke škole v přírodě:
Z peněz, které zbyly po zaplacení faktur za ŠvP, jsme ještě zaplatili za každého žáka 20,- Kč pobytovou taxu + 10,- Kč za ukázku hasičského zásahu a techniky. Vrácené částky se liší podle toho, zda se žák zúčastnil obou výletů a vyhlídky na Pradědu. Peníze jsem vrátila již všem (kromě nemocných a nepřítomných).
Veškeré formuláře (pro zdrav. pojišťovnu, pro zaměstnavatele), které jste po ukončení ŠvP poslali do školy k potvrzení, jsem již od p. sekretářky vyzvedla a poslala je po dětech zpět. Pokud je nemáte - zeptejte se dětí, zda je nemají někde založené - dnes jsme tak jedno "našli" v tašce Mrkající .

2/ Od pondělí 18.6. budou mít všichni žáci zkrácené vyučování - my budeme končit každý den v 11.35 hodin.
Nebude již vyučován anglický jazyk a tělocvik.
Rozvrh upřesním.

3/ Prosím o zkontrolování a opravu všech učebnic - budeme je v příštím týdnu sbírat a kontrolovat. Učebnice si po kontrole už mohou žáci nechat ve škole. Do skladu je budeme odevzdávat nejpozději 25.6. Při poškození opět budu posílat formulář na úhradu s vyčíslenou částkou.

4/ V úterý dostanou děti domů své výtvarné práce. Přinesou si na ně větší igelitovou tašku.

5/ Protože už s touto třídou nebudu v dalším ročníku pokračovat a ukončím tedy i činnost na těchto našich třídních stránkách, nabízím dětem i rodičům možnost vypálení všech třídních fotografií pořízených během celého školního roku i během našeho pobytu ve škole v přírodě. Stejně jako loni mi mohou děti přinést 2 ks DVD a já jim na ně fotografie uložím. Myslím, že tak budou mít pěknou památku na třetí třídu.

6/ Akce posledního školního týdne:
Pondělí 25. 6. - odevzdávání učebnic, odevzdání úhrad za poškozené či ztracené učebnice
Úterý 26.6. - 9.00 - 12.00 - Hala SLAVIE - florbalový turnaj
Středa 27.6. - 8.00 - kino ÚSVIT (KDLJ) - filmové představení "Modrý tygr" - cena: 40,- Kč (již vybíráme)
Čtvrtek 28.6. - třídní záležitosti, příp. vycházka nebo hry na školním hřišti
Pátek 29.6. - 8.00 - 9.00 - konec školního roku - vydání vysvědčení - rozloučení se žáky
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Denisa Rzidká (Foltynová) Denisa Rzidká (Foltynová) | 15. června 2012 v 14:05 | Reagovat

Myslím, že můžu hovořit za všechny rodiče, že je nám líto, že ty naše dítka předávate dál..Udělala jste nejen pro ně, ale samozřejmě i pro nás, spoustu práce, která jde vidět a za to Vám upřímně děkuji. Dostali vše potřebné, co mohli do začátku "školního života" dostat, a to díky Vám. Přeji Vám do příštího šk.roku opět pevné nervy a správnou třídu...Děkuji. Denisa Rzidká (Foltynová) :-))

2 zsnanabrezi-kabelikova zsnanabrezi-kabelikova | 15. června 2012 v 21:04 | Reagovat

Moc Vám děkuji za Vaše slova ... snad to tak cítí i děti a snad v jejich dušičkách alespoň něco z toho zůstane a budou zdárně pokračovat ve své školní kariéře se svou novou paní učitelkou. Ty pevné nervy bude jistě potřebovat i ona, protože ty "naše" děti pomalu a jistě začínají puberťačit  :-)) .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama