1.6.2012 - info - DEN DĚTÍ

1. června 2012 v 14:04 | A.K. |  informace pro rodiče, akce třídy

Dnes jsme na prvním stupni oslavili DEN DĚTÍ pěknou sportovní soutěžní akcí.

Ráno jsme se rozdělili do dvou skupinek. První se jmenovala PŘÁTELÉ NAVŽDY (s kapitánkou Terkou M.), druzí byli MALÍ ŇUFÁČCI (kapitánka Kačka B.)
Dostali jsme mapku, podle které jsme procházeli školou.
Na jednotlivých stanovištích jsme plnili různé úkoly.
Například jsme skládali vlaštovky a házeli jimi co nejdál, stavěli jsme hraničky z papírových trubek, vozili krychle na kolečkách a stavěli z nich věž, lovili rybičky, házeli "vajíčka" na cíl, trefovali jsme se do plechovek, skládali tangramy, hůlkami jsme přenášeli houbičky na nádobí do krabic, pomocí lopatek jsme si předávali míčky, podle hmatu jsme poznávali "tajemné" předměty apod.
Kapitánky své skupinky zvládaly opravdu bravurně, všichni je poslouchali a proto se nám podařilo splnit všechny úkoly dobře a v časovém limitu. Zbyl nám čas i na svačinu a občerstvení dobrým "pitíčkem", které dostaly všechny děti v rámci projektu OVOCE DO ŠKOL.

Na závěr jsme si společně poseděli a zhodnotili průběh celého dne nad krabicí se superkyselými želatinovými bonbony. Nevíme sice ještě, na kterém místě jsme se v konečném poředí umístili, ale shodli jsme se, že dopoledne bylo moc "FAJN."

(fota v GALERII)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama