30.5.2012 - info - Den dětí, různé

30. května 2012 v 21:04 | A.K. |  informace pro rodiče, akce třídy

1) V pátek 1. června bude mít celý první stupeň v dopoledních hodinách soutěžní akci ke Dni dětí.
Startujeme v 8.00 hodin, končíme nejpozději ve 12.00 hodin.
Žáci si vezmou do školy sportovní oděv a obuv (sálovou - nebudeme venku), dostatek pití, svačinu. Nedávejte dětem tentokrát žádné jogurty nebo dezerty, které se musí jíst lžičkou. Budeme svačit "v polních podmínkách" Mrkající.
Po skončení akce budou vydávány obědy. Děti ze školní družiny se odstravují se svými p. vychovatelkami.

2) Dnes jsem rozdala žákům, kteří chodí na zubařské prohlídky k MUDr. Baronovi, formuláře, které obratem vyplňte a vraťte mi je zpět. Jedná se o Váš souhlas s vyšetřením dětí. Podle nového zákona je to nutné - jinak Vaše dítě nebude moci být vyšetřeno.
V pondělí 4. června máme naplánováno vyšetření dětí. Kdo nebude mít vyplněný a odevzdaný formulář, na prohlídku nepůjde.

3) Zároveň jsem si dovolila ušetřit některým jednu cestu na zdravotní pojšťovnu Usmívající se.
Týká se to žáků, kteří byli ve škole v přírodě a jsou pojištěni u RBP. Posílám formulář, který si můžete po vyplnění nechat potvrdit ve škole. Na základě tohoto potvrzení Vám RBP z tzv. balíčku prevence vyplatí 300,- Kč.
Podmínky ostatních zdravotních pojišťoven neznám. Zkuste si zjistit, zda také nějakou částkou nepřispívají.
Pokud máte ještě jakékoli jiné formuláře (např. potvrzení pro zaměstnavatele, že dítě absolvovalo ŠvP), pošlete je co nejdříve.

4) Opět žádám o pečlivou kontrolu hlavy a vlasů. Ve škole se opět vyskytly vši. Výskyt je třeba nahlásit, dítě musí zůstat doma do odstranění všech vší i jejich vajíček.

5) Vítání občánků v neděli 10. června se blíží. Dohlédněte, prosím, aby si děti, které budou účinkovat, doma opakovaly básničky. Vytiskla jsem je znovu, všichni si je rozebrali. Většinou je umí, ale chceme, aby je recitovali krásně, pomalu a nahlas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama