14.5.2012 - info-formuláře, výběr peněz

14. května 2012 v 18:27 | A.K. |  informace pro rodiče, akce třídy

Zítra bych měla odevzdat paní zdravotnici za třídu veškeré vyplněné formuláře pro školu v přírodě. Zkontrolujte, prosím, zda jste vše řádně vyplnili a odevzdali. Všechny formuláře jste obdrželi v dostatečném předstihu.Přesto stále nemám od všech např. nová JPP či posudky o zdravotní způsobilosti, vyjádření o medikaci, plné moci a prohlášení.
Pouze tzv. bezinfekčnost se bude odevzdávat společně s průkazkou pojištěnce, kapesným, psaníčky a "dobrotkami" až u odjezdu. Nezapomeňte všechno označit jménem (včetně igelitek - bývají stejné - obsah různý Usmívající se).

Pokud nebude mít žák formuláře v pořádku, nebude moci v neděli do školy v přírodě jet a museli byste platit zbytečné storno poplatky.

Připomínám výběr peněz na divadlo (45,- Kč) - jdeme v pátek 18.5. Sraz máme u školy v 8.00 hodin, odcházíme společně do KDPB. Po návratu budeme mít angličtinu a český jazyk-psaní.
V pátek také musím odevzdat peníze na společné fotografování tříd (25,- Kč). To proběhne v pondělí 28.5. Peníze na foto skupinek děti odevzdají samy na sekretariát školy v den focení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama