24.4.2012 - info - Bezpečně na inline bruslích

24. dubna 2012 v 19:57 | A.K. |  informace pro rodiče, akce třídy

Včera jsme společně s ostatními žáky naší školy absolvovali 1. část projektu BEZPEČNĚ NA INLINE BRUSLÍCH. Tato úvodní část byla převážně teoretická, doplněná praktickými ukázkami. Naučili jsme se správně používat výstroj a helmu, nacvičili jsme si pády a připomněli jsme si také pravidla bezpečné jízdy na inlinech. Víme, že nesmíme jezdit po silnici, že je lepší mít jakoukoli helmu, než nemít žádnou a spoustu jiných věcí.
Tento zajímavý projekt pro školy připravil FIT Sports Club - klub inline bruslení, Městský úřad Havířov, Městská policie Havířov a SOŠ ochrany osob a majetku Karviná.
Všechny to velmi bavilo, těšíme se už na 2. část - tentokrát praktickou.

(fota - v galerii)
Pozn.:
Ke galerii - do složky Úspěchy našich žáků musím znovu nahrát všechny fotografie včetně nových (Nicole P. vybojovala ve své kategorii 3. místo v soutěži dopravní výchovy). Nějakým "záhadným způsobem" nám celá složka zmizela, přestože jsem nic nemazala Zamračený. Není dokonce ani v úložišti - naštěstí mám většinu fotek zálohovaných ještě jinde. Bude to ale možná pár dnů trvat. Podívejte se zatím na naše nové výtvarné práce nebo do složky Různé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama