12.4.2012 - zápis z tř. schůzky

12. dubna 2012 v 21:06 | A.K. |  Zápisy z třídních schůzek

Třídní schůzka - 10. 4. 2012 - 3. A

Program:

1. Informace o školních výsledcích žáků za 3. čtvrtletí, průběhu akcí a soutěží pořádaných ve škole, umístění žáků naší třídy.
Žáci naší třídy dosáhli dobrých výsledků v matem. soutěži KLOKAN. V kategorii CVRČEK (2. a 3. ročník - čtyři třídy) jich bylo 7 v první desítce.
Dobře jsme obstáli i v recitační soutěži.
Členové basketbalového kroužku se zúčastňují sportovních mimoškolních akcí.


2. Škola v přírodě - do 15. 4. je třeba zaplatit celou částku za ŠvP. Prosím o kontrolu Vašich účtů, zda peníze skutečně odešly na účet školy.
Do 20.4. je třeba vrátit vyplněné závazné přihlášky na výlety na Praděd a na zámek v Bruntále, které během ŠvP plánujeme.
Zkontrolujte si platnost JPP Vašich dětí - na školu v přírodě je musí mít v pořádku (nesmí být ale starší 1 roku). Všichni si zapsali do žákovské knížky datum, do kdy jim celkově JPP platí.
Platnost JPP je sice 2 roky, ale pokud je starší než 1 rok, musíte si nechat vystavit posudek o zdravotní způsobilosti (ten se vydává na 12 měsíců).
Prosím také o vyplnění formuláře o medikaci - i v tom případě, že dítě nic z toho nepotřebuje.

Dbejte prosím na pečlivé vyplnění, na nic nezapomeňte - jedná se o Vaše děti (např. nevolnost v autobuse, noční buzení na WC apod.).
Žáci přinesou domů všechny formuláře (i prázdný formulář JPP), abyste měli všechno k dispozici a mohli vybrat ten, který budete potřebovat. Vyplněné je vhodné vrátit co nejdříve.
V následujících dnech dostanete ještě návrh seznamu věcí, které si mají děti s sebou do ŠvP vzít. Všechno by mělo být podepsáno nebo označeno, aby se předešlo záměnám nebo ztrátám.

Další informace Vám budou sdělovány postupně.

3. Různé:
Je objednán další pracovní sešit "Moje písanka - 2. díl".
Děkuji za celou třídu za papíry na kopírování i za eventuální další sponzorské dary. Poděkování patří i paní Lipové za pomoc s velikonočními perníčky.

Zapsala:

A.Kabelíková, TU
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama