11.4.2012 - info - formuláře, ŠvP

11. dubna 2012 v 17:07 | A.K. |  informace pro rodiče, akce třídy

Dnes jsem poslala formuláře s přehledem známek za 3. čtvrtletí. Prosím o podpis a vrácení.
Zároveň Vás žádám o vyplnění závazné přihlášky na výlety, které plánujeme v rámci školy v přírodě.
Pokud chcete, aby se Vaše dítě zúčastnilo 1. výletu na Praděd, ale nejelo rychlovýtahem na věž vysílače, vyznačte to prosím také.
2. výlet na zámek v Bruntále plánujeme uskutečnit na zpáteční cestě (šetříme náklady za dopravu). Je tedy víceméně povinný (pokud by se někdo nechtěl zúčastnit, musel by čekat v autobuse a stejně by platil dopravu jako ostatní, t.j. včetně čekací doby).
Děti se na výlety těší Usmívající se.

Dnes si žáci zapsali do úkolníčků datum platnosti jejich JPP. Přesto, že jsem Vás informovala již na začátku školního roku, mají ho mnozí ho propadlé. Je nutné si u lékaře vyřídit obnovení. Bez platného JPP nemohou jet žáci na ŠvP.
Zítra nebo v pátek Vám všem pošlu další formuláře, které bude nutné vyplnit a potvrdit u dět. lékaře. Kromě JPP to bude posudek o zdravotní způsobilosti a formulář o medikaci.
Platnost JPP je sice 2 roky, ale pokud je starší než 1 rok, musíte si nechat vystavit posudek o zdravotní způsobilosti (ten se vydává na 12 měsíců).
Formulář o medikaci pošlu také všem. Prosím o jeho vyplnění i v tom případě, že dítě nic z toho nepotřebuje.
Dbejte prosím na pečlivé vyplnění, na nic nezapomeňte - jedná se o Vaše děti (např. nevolnost v autobuse, noční buzení na WC apod.).
Všechny tyto méně příjemné "papírové" záležitosti musíme urychleně vyřídit, aby vše bylo v pořádku a děti měly svou školu v přírodě co nejlépe připravenou i z tohoto hlediska.
V příštím týdnu dostanete seznam doporučených věcí + další informace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama