31.1.2011 - info

31. ledna 2011 v 14:35 |  informace pro rodiče, akce třídy

Dnes jsme si rozdali výpisy vysvědčení za l. pololetí 2010/11. Prosím, abyste jej ve spodní části podepsali a poslali zpět do školy.

Připomínám, že od zítřka se učíme podle nového rozvrhu hodin na 2. pololetí. Týká se to hlavně tělesné výchovy (v úterý a čtvrtek - nezapomenout cvičební úbor a obuv).
Kromě toho máme ještě mimořádně zítra z organizačních důvodů zkráceno vyučování do 11.30 hodin. Tento týden nám tedy odpadá nám hodina praktických činností (PO) a M-geometrie (ÚT).

V pátek 4. 2. jsou jednodenní pololetní prázdniny.

Z plánovaných akcí:
Ve čtvrtek 24.2. od 14.00 hodin proběhne školní kolo soutěže v recitaci, do kterého postoupí vítězové třídních kol. Soutěžící si připraví dvě básničky.
Naše třídní kolo bude během výuky čtení v týdnu od 14. do 18. 2. Některé děti si už nyní chystají básničky, postupně je předvádějí spolužákům - pomožte jim doma s vhodným výběrem a přípravou.

Do galerie jsem přidala složky s fotografiemi z 10.1. (ukončení plaveckého výcviku) a 24.1. (návštěva divadelního představení). Také jsou tam obrázky, ke kterým nás inspirovalo zimní období.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama