Třídní schůzka - 14.9. 2010

14. září 2010 v 21:27 | A.K. |  Zápisy z třídních schůzek

Program:

1. Rodiče dodají chybějící aktualizované formuláře k evidenci co nejdříve (JPP podle dohody s dětskou lékařkou, případně mohou formuláře JPP vyplnit rodiče jako zákonní zástupci dětí sami. Veškeré změny, které se týkají evidence nebo zdravotního stavu je potřebné vždy nahlásit.

2. Informace mohou rodiče získat na internetových stránkách školy (zsnabrezi-havirov.cz) i na našich třídních stránkách 2.A (zsnanabrezi-kabelikova.blog.cz).
Pozor prosím na datování článků. Loňské jsou značeny pouze datem (např. 14.9. - DÚ). Letošní budou datovány správně celým datem (tedy např. 14.9.2010 - DÚ).

3. Informace o nejbližších plánovaných akcích:
Pátek 24.10.2010 - exkurze do ZOO Ostrava (cesta i vstupné - pro naši třídu zdarma - výhra v soutěži Adopce zvířat)
Pondělí 27.10.2010 - pravděpodobně ŘEDITELSKÉ VOLNO pro žáky (ještě bude upřesněno)
Úterý 28.10.2010 - STÁTNÍ SVÁTEK

4. Domácí úkoly:
Děti si je již zapisují do sdělníčků samy. Zároveň si je mohou označovat tužkou do učebnice či pracovních sešitů.
Na pracovních listech - označí si ve sdělníčku předmět.
Stále je nutná Vaše kontrola při psaní úkolů. Úkoly podepište.

5. Učebnice a pomůcky - nosit podle rozvrhu hodin.
Vždy budou děti mít pero,tužky, gumu, strouhátko, pastelky, nůžky, složku na prac. listy,
Nezapomínejte dětem dávat vhodnou obuv na přezutí (raději ne nazouvací pantofle - hrozí nebezpečí úrazu), ubrousky a ručníky - dodržujeme správné hygienické návyky.
Do výtvarné výchovy a praktických činností si mohou děti nechávat pomůcky ve třídě v kapsáři, pytlíku nebo příruční tašce (formátem je vhodná např. jutová Tesco taška).
Přinést novou složku z PVC s euroobaly na portfólio (k zakládání  nejhezčích prací) a malé lepidlo v tyčince (zapomněla jsem to uvést v seznamu pomůcek).

6. Stále ještě všichni nepřinesli sešity do jednotlivých předmětů a nezaplatili částku na pracovní sešity. Hradím je vždy v hotovosti ihned při dodání, je proto nutné peníze co nejdříve dodat. Z těchto peněz nakupujeme i další pomůcky do výuky (výkresy, tuš, bar. papíry, náčrtníky atd.). Papíry na kopírování máme od sponzorů z Vašich řad - děkuji.
Zároveň je nutné do konce tohoto týdne uhradit i částku 340,- Kč (plavání). V pondělí 20.9. musíme při plavecké lekci peníze odevzdat.

7. Také v letošním roce budeme sbírat plastová víčka, starý papír, použité baterie a drobný elektroodpad (fény, konvice, žehličky...) včetně starých mobilů.

8. Příspěvky do občanského sdružení: vybíráme v průběhu celého roku částku 150,- Kč na žáka (rodinu).

9. Při pozdějším příchodu do školy si žáci vše berou s sebou do třídy. Totéž, pokud budou odcházet z vyučování dříve (např. k lékaři).

TU: A. Kabelíková
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama