Naše návštěva v ZOO

26. září 2010 v 20:45 | A.K. |  informace pro rodiče, akce třídy
V pátek 24. září se uskutečnila očekávaná exkurze do ostravské ZOO. Zúčastnila se jí celá naše třída a ještě asi 10 dalších žáků z různých tříd.
Cestu i vstupné jsme měli zdarma jako odměnu za to, že jsme věnovali v naší škole nejvíce peněz na adopci zvířat.

Hned ráno nás potěšilo nádherné počasí. Říkali jsme si, že se na nás usmálo nejen štěstí, ale i sluníčko.
Proto jsme si celý výlet náramně užívali. Hodně jsme si toho prohlédli, spoustu informací jsme si přečetli už i sami, něco nám řekli také ošetřovatelé zvířat.
Samozřejmě, že jsme si chtěli nějaká zvířata pohladit a také je aspoň trošku nakrmit. Proto jsme si šetřili pětikoruny na granule z automatů a pospíchali k výběhu s malými kozičkami.
Nezapomněli jsme na malou přestávku na svačinu a vyzkoušeli jsme prolézačky v areálu zahrady.
Dopoledne nám rychle uteklo, bylo třeba se vrátit. Děti chtěly vyzkoušet ZOO vláček, proto jsme se jím projeli cestou zpátky k vrátnici.
Tam jsme se "pro jistotu" ještě jednou spočítali (abychom do Havířova odjeli skutečně všichni) a nastoupili jsme zpáteční cestu.

Zážitků měl každý spoustu, tak nikdo nestihl myslet na to, že by mu třeba mohlo být v autobuse špatně. Cesta nám uběhla rychle jako ostatně celý výlet - ani jsme nestíhali fotografovat. Přesto si něco málo obrázků můžete prohlédnout v galerii.

Chci poděkovat p. uč. Bolkové, p. vych. Česákové, také maminkám Kuby L. a Ondry Š. a Honzíkově babičce, že nám pomohly s doprovodem dětí. Díky nim všechno proběhlo v pohodě a v ZOO jsme strávili krásný den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama