14. 10. - info k výuce

14. října 2009 v 17:36 | A.K. |  informace pro rodiče, akce třídy

Připomínka ke čtení:
Většina dětí čte velmi pěkně.
Některé děti mi ale stále říkají, že pracovní list si doma četly "mockrát", jenže samy a potichu. Musí číst denně, nahlas a ve Vaší přítomnosti, abyste jim opravili případné chyby.
Chybí jim často Vaše podpisy a nemají ani zaznačeno, kolikrát. Stačí mi, když tužkou napíšete datum, podpis a číslo.


Je polovina října a my už pojedeme na "ostro". Začne přibývat více razítek i známek v ŽK. Věnujte proto prosím domácí přípravě Vašich dětí pozornost, aby pak nebyly ve škole smutné, když jim něco nepůjde, případně, když něco nebudou mít. Kontrolujte sdělníček a podepisujte všechny DÚ.
Stále zapomínají fialový sešit - potřebujeme jej denně. Také pastelky a tužku (ostrouhané). Nůžky, lepidlo, plastelina a voskovky mají zůstat ve škole. Několik dětí si je odneslo hned na počátku roku domů a dodnes je nepřineslo zpět. Pokud si některé pomůcky poztrácejí, dokupte jim je prosím co nejdříve.
Téměř všichni už mají tabulku Maja a folie na psaní. Pokud jste je nepodepsali, označila jsem je a tabulky jsem vrátila dětem - mohou si na nich trénovat psaní i doma.

Většina pracovních listů bude uložena ve složce v GALERII, můžete si je v případě potřeby vytisknout.

(Ještě malá omluva: ve sdělníčku jsou někdy razítka trošku nakřivo, či méně čitelná. Je to proto, že razítkuje často někdo z dětí. Moc je to baví, mějme s nimi trpělivost - určitě se brzy naučí razítkovat správně :-) ).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 liberdova liberdova | E-mail | 15. října 2009 v 16:42 | Reagovat

Omlouvam se pani učitelko ,ale Kuba mi neřekl ,že maji mít napsane kolikrat jsme četli takže jsem nevěla .Vše se budu snažit napravit a pokud muzu poprosit o opetovne proskoušeni Kubi ze čteni  děkuji moc za ochotu.     Liberdova

2 A. Kabelíková A. Kabelíková | 15. října 2009 v 21:59 | Reagovat

Nic se neděje, Kubík určitě všechno dožene. Dnes už to bylo mnohem lepší.
A.K.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama